Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Zlepšení erekce

Adelinda se ptá 30.07.10

Dobrý den,

prosím o radu. Můj manžel má poslední dobou problém s erekcí. Konkrétněji to znamená, že je schopen erekce, pohlavní styk probíhá normálně a po nějaké době prostě ztopoření penisu opadne a nelze pohlavní styk dokončit. Není to pravidlem, ale začínají převažovat pohlavní styky, které nejsou „dokončené“.

Jinak noční erekce u něj bývá. Někdy stačí i že se přes den více obejmeme a políbíme a penis mu ztopoří. Ještě dodám, že manželovi je 30let. Máme skoro tříleté dítě a nyní by jsme chtěli druhé, ale bohužel, nedaří se nám. U prvního nebyl žádný problém, manžel byl schopný pohlavního styku denně.

Mluvili jsme o tom spolu, snažili se to rozebrat. Tvrdí, že není unavený, že na sex má chuť, dítě si přeje jako já, ale prostě se něco stane a dál to nejde. Dodržujeme životosprávu, má sice v práci méně pohybu, ale zase nemá úplně sedavé zaměstnání. Je kuřák, ale vykouří maximálně 10 denně a to pouze v pracovním týdnu. O víkendech doma nekouří.

Před rokem měl lehce zvýšenou hladinu cholesterolu a cukru, byla mu doporučena úprava životosprávy a tu jsme upravili.

Co nám doporučíte? Děkuji

Mudr. Martin Štěpán odpovídá 27.09.10

Dobrý den,

doporučil bych odbornou konzultaci. Na trhu je mnoho přípravků, které jsou schopny zaručit kvalitní erekci po dostatečně dlouhou dobu. V první řadě by bylo dobré si s někým promluvit.

S pozdravem.

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.