Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Problémy s močením

Rostislav Novotný se ptá 11.08.10

Dobrý den,

popíšu Vám problém, který se u mě odehrává. Jedná se o to, že jsem měl strašné bolesti v levé přední straně břicha, nemohl jsem se ani hnout. Bolelo to hodně, nemohl jsem močit a když, tak jen trochu. Pořád jsem měl pocity, že se mi chce močit.

Asi obden jsem zvracel. Tak mi otec zavolal pohotovost, odvezla mě záchranná služba do nemocnice na ambulanci. Řekli, že to jsou ledviny nebo ledvinové kameny, dali mě proti bolestem Tramal v injekčním roztoku. Poté mě převezli na lůžkové oddělení chirurgie, kde jsem byl hospitalizován.

Zaváděli mě katetr, abych mohl lépe močit. Pomohlo to, dávali mě infuze, antibiotika Ciprinol. Když mě pustili domů, řekli mi, že jsem bez obtíží, a tak jsem o dva dny později šel na vyšetření CT s ledvinami. Asi týden mě někdy ještě bolí levá ledvina a močím dobře. Později v dalších dnech mě ledvina nebolí, ale při močení cítím nesmírné bolesti, pálení a řezání. Močím krev, kde vidím sediment, něco tam plave, co by tam zjevně patřit nemělo.

Prosím Vás, jak mám zabránit těmto obtížím? Už mě to štve a nevím si rady - někdy nevymočím ani kapku, pitný režim dodržuji, každý den vypiji 6 litrů tekutin.

Předem děkuji za Vaši odpověď a pomoc, jak bych měl dále postupovat.

S pozdravem Rostislav N.

Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.