Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Stres a průjem

Sweetheard se ptá 11.08.10

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s problémem týkající se stresu a průjmu. I když si to nechci připustit, jsem asi hodně nervák a mám při tom problémy s průjmy. Jakmile vím, že někam mám jet autem - do práce, na výlet, hned ráno musím běžet na záchod (jde o silně zapáchající stolici) a teprve pak můžu začít normálně fungovat.

Jakmile přijedu do práce a uvědomím si, že co když se mi zase udělá špatně, do minuty je mi špatně a musím zase běžet na záchod. Pokud mám jít k zubaři, jinému lékaři, nebo i k lékaři s dítětem, tak chodím na záchod každou chvíli. Až je po všem, tak to všechno přejde a je mi dobře. Také mi dělá problém když mám jít nakupovat do obchodu kde vím, že nejsou záchody. To se mi udělá špatně hned jak tam vejdu, protože nad tím pořád přemýšlím.

Nad tím, že by mi mohlo být špatně vlastně přemýšlím od rána do večera. Proto jsem se chtěla zeptat, jestli neexistují nějaká homeopatika na uklidnění, na zklidnění nervů, abych tolik nepřemýšlela nad tím, že mi bude zase špatně.

Děkuji Vlaďka

Marcela Garncarzová odpovídá 23.08.10

Dobrý den,
neexistuje všeobecně jeden homeopatický lék na uklidnění. Ale homeopatické řešení existuje. Pro doporučení homeopatického léku je pořeba zíkat více informací o okolnostech, Vaší povaze, reakcích na různé vlivy atd. Proto Vám doporučuji osobně navštívit klasického homeopata v blízkosti Vašeho bydliště - ten Vám vybere vhodný lék, který Vás problému zbaví.

Pozn. Více se dočtete na mých webových stránkách http://homeopatie-poradna.webnode.cz/lecebny-proces/

Přeji Vám hodně štěstí!

Srdečně zdraví
Marcela Garncarzová

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.