Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Rakovina prsu - bylinky

periboia se ptá 08.06.10

Dobrý den,

v roce 2006 jsem podstoupila operaci rakoviny prsu a ozařování kobaltem. Následně jsem užívala hormonální lék Tamoxifen k potlačení hormonální aktivity. Brala jsem to jen jeden týden, tento lék mě doslova přibil k posteli, jak mi po tom bylo zle. Neužívám tedy nic.

Při pravidelných laboratorních vyšetřeních mám stále vysokou hladinu CEA, takže prognóza je poměrně špatná, prakticky počítám s recidivou. Fakt je že zatím žiji. Ráda bych věděla, zda v prevenci tohoto typu nádoru je možné využít nějaký homeopatický lék. Měla jsem zkušenost, že při užití výtažku nebo i jen čaje z vlaštovičníku se hladina CEA buněk snížila - tedy předpokládám, že se snížila i produkce buněk karcinogenních. Toto ovšem nemám potvrzeno lékaři.

Obdobný efekt jsem zaznamenala i při užití mumia. Problém tkví v tom, že ani jednu z těchto látek nemohu užívat dlouhodobě denně, proto hledám možnost v užití homeopatického léku. Pokud něco tak vhodného existuje, prosím i o sdělení přibližné cenové hladiny a dostupnosti. Děkuji.

Marcela Garncarzová odpovídá 14.06.10

Dobrý den,
bohužel nelze na Váš dotaz jednoznačně odpovědět neboť ve Vašem případě je nutná osobní návštěva klasického homeopata, který na základě podrobně získaných informací vybere pro Vás vhodný homeopatický lék.
Ceny homeopatických léků nejsou nákladné, většinou stojí několik desítek korun. Ceny za osobní konzultace mají homeopaté různé.
V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat.

Srdečně zdraví
Marcela Garncarzová

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.