Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Odstranění krční mandle

maiksnerova se ptá 07.01.10

Dobry den,

nekolik let mam divne priznaky dvoudeni chripky. Boli me klouby a svaly, dostanu teplotu kolem 37,3 to trva jeden az dva dny a pak se na dekoltu a u korene nosu osypu vyrazkou ktera nesvedi.

Vse pak odezni ale toto je kazdy druhy mesic. Nekdy mam i zazivaci potize a prujmy. Mela jsem i spineni mimo cyklus a nyni mam vytoky ktere nesvedi a neboli. Mam hemeroidy s kterema nemam potize.

Na zacatku badani lekaru mi delali veskere vysetreni, ktere jsou v poradku. Jen nepatrny vypotek v osrdecniku, bez leku a dalsi kontroly. Na gynekologii maly myomek, ktery pry neroste a vysledky dobre.

Byla jsem odeslana na odstaraneni mandli, ale i prez zakrok se mi to neustalilo. Z imunologie uz me lekarka vyradila. Neni to pry ani defekt imunity ani alergie.

Podstoupila jsem i homeopatii doktora Jonase, ale vse je nejak na dlouho. Jsem uz vycerpana, staram se o dve male deti a nyni jsem jeste tehotna.

Nevim si uz rady jak postupovat.

Dekuji

Odborník odpovídá 19.01.10

Dobrý den,

z tohoto popisu se dá jen stěží vyjádřit co Vás asi tak může trápit. Předpokládám, že jste sledována gynekologem. Zkusila jste navštívit revmatologa k vyloučení autoimunitního postižení? Nemáte nějaké neurologické potíže? Brnění, pálení, ztráta zraku? V této situaci Vám nedokáži lépe odpovědět. Je mi jasné, že jste ve velmi těžké situaci. V případě, že Vás problémy stále sužují navštivte i jiné lékaře.

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.