Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Kombinace homeopatik

zrzulec se ptá 14.03.11

Dobrý den, paní doktorko,

mám na Vás spoustu otázek ohledně homeopatik, v kterých se moc nevyznám, ale začínám v ně hodně věřit. Snažím se kupovat si o nich letáčky a dovědět se toho o nich co nejvíc kvůli dceři, která často stůně. Často jí dávám Pulsatiu ceprum metalicum a Ipecuanu. Také pak De drago a pak hlívu. Pokud je nemoc akutní, podám jí Oscilococinum, ale nevím, jestli se to může všechno kombinovat?

Také máme Imunoglukan. Dceři jsem dávala hlívu a De drago. Pak jsem na čas vynechala a zase nasadila až když dcera znovu onemocněla. Může se De drago používat k léčbě imunity po celý rok? Dcera není na nic alergická. Také máme doma Echinaceu, ale nevím, co jí všechno mohu dát. Jen vím, že nechci nic z lékárny.

Děkuji

Marcela Garncarzová odpovídá 14.03.11

Dobrý den,
jsem klasický homeopat a dávám přednost podání jednoho léku v jednom čase - jak u akutního podání, tak při dlouhodobých potížích.
Více se můžete dočíst na mých webových stránkách http://homeopatie-poradna.webnode.cz/…-homeopatie/.
Pokud je Vaše dcera často nemocná, doporučuji návštěvu klasického homeopata, který Vám na základě vyšetření doporučí pro dceru vhodný celkový individuální konstituční lék - ten posílí celý organismus a náchylnosti k častým nemocem ji zbaví.
Různé prostředky na posílení imunity mnohdy působí jen dočasně.

Srdečně zdraví
Marcela Garncarzová

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.