Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Mozková příhoda a homeopatická podpora

ZIKMUNDA Josef se ptá 05.03.11

Dobrý den,

měl bych k Vám dotaz. Moje dcera, které je 31 let, měla mozkovou příhodu. Nebolela ji hlava, neměla úraz hlavy a byla zcela v pohodě. Najednou si začala stěžovat na bolest za pravým okem a asi po 10 minutách měla nutkání na zvracení, stěžovala si na brnění rukou a najednou zkolabovala.

Lékař byl na místě velmi rychle, po odvozu do nemocnice. Asi tak do 2,5 až 3 hodin po té, co se to stalo, ji operovali. Dnes po patnácti dnech od této tragédie se začíná pomalu probouzet a pohybuje levou rukou. Druhý a třetí den po operaci škubala ještě v umělém spánku pravou rukou - ramenem a cítili jsme mírný stisk v její dlani. Lékař nám řekl, že krvácení bylo velmi masivní.

Je matkou dvou dětí. Můžete mi, prosím poradit, zda se dá nějak homeopaticky předcházet mozkové příhodě a zda homeopaticky lze podpořit rekonvalescenci? Budou k tomu náchylné i její dvě dcery?

Děkuji Vám moc za pomoc. Josef Z.

Marcela Garncarzová odpovídá 07.03.11

Dobrý den,
homeopatickou cestou je možné podpořit rekonvalescenci , ale také později předejít vzniku individuálním konstitučním lékem. Je však potřeba, aby léčbu vedl klasický homeopat.
Jestli děti vaší dcery budou mít náchylnost, není jisté. Je možné, že budou dceři zjišťovat možné příčiny vzniku a souvislosti s genetickou predispozicí.

Přeji Vaší dceři hodně sil na cestě za uzdravením a držím moc palce!

Srdečně zdraví
Marcela Garncarzová

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.