Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Homeopatika při chrapotu a rýmě u dítěte

Markéta Jirková se ptá 14.04.11

Dobrý den,

můj syn (3,5 roku) má často potíže s chrapotem. Většinou se objeví odpoledne po větší námaze. Někdy se v noci objeví kašel i kokrhavý, ale ráno jako by nic. Když se objeví suchý kašel, nasadím čaj, vývar z tymiánu, či cibule a citrónu, případně přípravky z lékárny. Po Mukosolvanu má vyrážku - vyřadili jsme.

Od malička trpí na žluté rýmy. Má odstraněné nosní mandle a krční mandle má seříznuté. Ovšem rýma mu neustoupila. Je po vyšetření na alergologii. Je alergický na plísně, břízu a zvířecí srst. Užívá Aerius. Když má zelenou rýmu, předepíší mu nakonec antibiotika. Je to začarovaný kruh. Homeopatika jsme ještě nezkusili.
Prosím poraďte mi, která bychom mohli užívat.

Děkuji J.

Marcela Garncarzová odpovídá 28.04.11

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že jsou potíže u Vašeho syna dlouhodobého rázu, který se stále opakuje, je potřeba tento stav léčit komplexně - individuálním konstitučním homeopatickým lékem, který celkově posílí organismus a náchylnosti ke zmíněným potížím ho pomůže zbavit. To znamená léčit vnitřní příčinu potíží.
Je tedy nutné objednat se na vyšetření u klasického homeopata, který Vám tento lék vybere na základě získaných informací. Vyšetření probíhá zhruba takto http://homeopatie-poradna.webnode.cz/lecebny-proces/

Srdečně zdraví
Marcela Garncarzová

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.