Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Homeopatie při somnambulismu

Luxi se ptá 08.12.11

Dobrý den,

dcera (6let) prodělala před měsícem operaci kýly. Po návratu z nemocnice se téměř každou noc probouzela spocená z noční můry. Asi po třech týdnech po operaci se objevil první případ náměsíčnosti, který se včera opakoval.Probouzí se přibližně 1,5 - 2hod po usnutí. Snaží se odejít z bytu, nekomunikuje, není k probuzení, nepamatuje se.

Jako malá trpěla nočními děsy a to od 1 roku. Celá situace se tehdy nápadně zhoršila před narozením mladšího sourozence. Dceři bylo 2,5roku. Čím víc se blížil příchod nového přírůstku, tím častější byly děsy. Poté se situace uklidnila a děsy postupně zcela vymizely.

Je mezi děsy z útlého dětství a nynější situací nějaký vztah? Jak v jejím prípadě postupovat? Je homeopatie účinná? Má význam řešit tento stav přes pediatra? Od propuštění z nemocnice má strach z návštěvy lékaře a z toho důvodu bych momentálně velmi nerada řešila celou věc přes zástupy doktorů, nemluvě o spánkové laboratoři, apod.

Předem děkuji.

Marcela Garncarzová odpovídá 10.12.11

Dobrý den,
ano, mezi děsy z útlého dětství může být vztah - byl tam určitý sklon. Tento problém mohl znovu vzniknout jako následek po celkové narkóze.
Homeopatickou cestou je možné pomoci - odstranit příčinu potíží, je však potřeba objednat se na vyšetření v homeopatické poradně, které probíhá zhruba takto:
http://homeopatie-poradna.webnode.cz/lecebny-proces/

S pozdravem
Marcela Garncarzová

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.