Chrapot u dětí
Dobrý den,
mám na vás dotaz. Mám dvouletého vnoučka, který často přes den chraptí. Málokdy má čistý hlas. Může to být, jak jsem se dočetla tím, že se na sebe snaží stáhnout pozornost nás dospělých a tím hodně hlasitě reaguje, až křičí? Nemocný není a vlastně dosud kromě rýmy nic neměl ani nestonal.
Děkuji předem za odpověď!

Dobrý den,
ano, toto může být klidně důvod jeho chrapotu. Zvláště, jestliže celé dny křičí. Pokud jste však u lékaře nebyli, raději jej navštivte. I když se s největší pravděpodobností na nic nového nepřijde.
S pozdravem.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.
© 2022 Vitalion.cz, Napište nám | Podmínky užití | Poučení OOU | Reklama | Cookies (seznam) | Mapa webu
Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.