Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Cervikální dysplazie

Alena123 se ptá 10.09.10

Dobrý den,

už asi 15 let mám stále mimomenstruační krvácení, někdy i po pohlavním styku hodně krvácím. Před 15 lety mi lékař sdělil, že mám těžkou dysplazii děložního čípku, poslední předrakovinové stádium, udělal mi konizaci. Vlastně do té doby jsem neměla žádné problémy až po té konizaci jsem se začala potýkat až dodnes s mimomenstruačním krvácením.

Doktor si se mnou nevěděl rady, tak jsme měnili několikrát hormonální antikoncepci , pak jsem měla i 6 měsíců injekční hormonální antikoncepci Depo proveru - to jsem vůbec nekrvácela a neměla ani menstruaci, ale hodně jsem přibrala a necítila se dobře, takže jsem ji přestala brát a snažili jsme se o miminko.

Doktor říkal, že někdy se to upraví až po porodu. Ono se tak ale nestalo. Já jsem už z toho celkem zoufalá, protože to mi nepřipadá normální. Jinak váhu mám normální, nejsem obézní, nekouřím, nepiji. Také jsem několikrát vyzkoušela nebrat antikoncepci, ale krvácela jsem i tak.

Poraďte, co by to mohlo znamenat, a nebo kde by se dalo udělat nějaké speciální vyšetření. Doktor dělá stěry a ty byly zatím vždy v normě.

Děkuji

Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.

Diskuze na podobná témata
Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.