Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Vřed na penisu

jibl se ptá 16.09.10

Dobrý den,

mám problém, který jsem již řešil před 5 lety. Začaly se mi tvořit vředy na předkožce. Jen pro upřesnění, nejednalo se pohlavní chorobu, v danou dobu a asi 15 měsíců před tím, jsem žádný pohlavní styk neměl.

Prošel jsem rukama čtyř lékařů, tehdy mi nebyli schopni pomoci, ba co více - nebyli schopni říci, co to může být. Výsledek byl takový, že jsem danou příčinu vyléčil pomocí Jonášovy metody. A ať by se to někomu mohlo zdát jakkoliv absurdní, ta jediná mi pomohla a daný problém odstranila. Subjektivně jsem se z načerpaných vědomostí domníval, že jde o únavový syndrom.

V tuto chvíli se mi problém vrátil, opět se mi tvoří vředy, sice už ne tak agresivní, ovšem relativně často a vždy se hojí minimálně 3 týdny. Jen pro doplnění, opět již asi 15 měsíců pohlavně nežiji.

Píši Vám z toho důvodu, že se obávám opětného obíhání lékařů, na jehož konci opětovně nebudu vědět, co mi je.

Rád bych Vás tedy touto cestou požádal o případnou diagnózu, potažmo bude-li to možné, také o kontakt na doktora, jenž se s tímto již setkal, nebo který bude schopen danou záležitost diagnostikovat a řešit.

Předem děkuji za čas, který tomuto věnujete a prozatím s pozdravem.

Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.