Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Točení hlavy a nevolnost

Ev se ptá 25.08.10

Dobrý den,

od 22.5.2010 se u mě objevuje točení hlavy. Poprvé mě to vzbudilo ze spaní. Vyvolalo se zvracení a průjem. Další týden se točení ukazovalo nečekaně během dne a do půl hodiny ustupovalo. 29.5.2010 se točení opět objevilo, ale v silnější podobě. Zvracení nešlo zastavit. Ani průjem.

Byla jsem odvezena na pohotovost, kde jsem dostala v infúzi magnezia a léky Betaserc 24 3×2 tablety. Byla jsem na vyšetření na ušním oddělení, kde nezjistili, že by k točení hlavy docházelo od středního ucha. Vyšetření krkavic zjistilo mírně zvýšený průtok krve na zadní straně, ale vše ještě v normě. Vyšetření RTG, CT, EMG, EEG, krev - vše v normě.

Absolvovala jsem rehabilitace, stav byl lepší. Ale teď měsíc po rehabilitacích se točení objevilo znovu. Opět průjmy, ale bez zvracení. Většinou to přijde když jsem v klidu, když spím, jím, čtu. Nedělám žádné prudké pohyby. Jsem nekuřačka, alkohol piji jen příležitostně. Teď poslední točení se mi objevilo asi dvě hodiny po tom, kdy jsem si dala tři hlty piva. Je možné, že to vyvolalo? Jinak od května jsem alkohol neměla.

Prosím vás o odpověď, děkuji.

Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.