Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Problém s vynecháváním tepu

verunie se ptá 10.10.12

Dobrý den,

je mi 20 let a zhruba před rokem mi začaly následující problémy. Z ničeho nic se mi velmi rychle zrychlil tep, měla jsem pocit na omdlení. Připadalo mi taky, že mi srdce občas vynechává. Např. buch buch buch niic a zase buch buch. Po půl roce jsem šla na vyšetření, měla jsem i přístroj, který mě 24 hodin měřil a kontroloval srdce. Řekli mi, že je vše v pořádku. Po vyšetření se mi stav uklidnil a stalo se to už jen sem tam.

A asi před měsícem mi začal problém s vynecháváním tepu. Když večer lehnu do postele mám pocit, že mi srdce bije strašně rychle a chvilkama i vynechává, mám i pocit, že se mi špatně dýchá. Tyhle stavy mám většinou když jsem sama a nebo když už přítel spí a já si s ním (s nikým) nemůžu vykládat.

Chci se zeptat jestli si myslíte, že je to pouze psychického rázu a nebo by to mohlo být něco vážnějšího? Dost mi to otravuje celé dny a celkově život.

Předem moc děkuji veronika

Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.