Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Pocit únavy po mononukleóze

Ondra111 se ptá 10.06.11

Dobrý den,

před půl rokem sem prodělal infekční mononukleozu. Nasledně poté mi byla doporučena od doktorky jaterní dieta a omezení sportování. To vše jsem se snažil dodržovat v rámci možností - občasná práce, strava školní jídelny. Je pravda, že mě občas trápila palčivá bolest pod pravým žebrem, nic hrozného. Po uplynutí 3 měsíců sem se pětkrát opil.

Od nedávna mě však trápí stálá únava, potřeba spánku, prostě takový zvlaštní pocit jako když ráno vstanete. Těžké soutředění, zhoršené vnímání i pamět - jistě to každý zná. To vše doprovází občasné velice zrychlené bušení srdce. Prosím o radu a předem děkuji. Jaterní testy mi vycházeli naprosto v pořádku, až na poslední - o pár setim zvýšený, podle doktorky přehlédnutelná záležitost. Tlak v pořádku, krevní obraz taktéž. Pomohla by mi nějaká přírodní léčba?

Děkuji

Marcela Garncarzová odpovídá 17.06.11

Dobrý den,
určitě ano. Na Vaše potíže by bylo vhodné podání individuálního konstitučního homeopatického léku, který Vám doporučí klasický homeopat na základě vyšetření. Je potřeba znát podrobné informace o symptomech, reakcích na různé vlivy atd.
Tento lék celkově posílí oslabený organismus a dovede opět k rovnováze.

S pozdravem
Marcela Garncarzová

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.