Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Piercing na jazyku a hnis

Ryšli se ptá 18.02.11

Dobrý den,

už od 5.1.2011 se snažím zbavit bolesti v krku. Šla jsem ke svému obvodnímu lékaři, který mi po prohlídce předepsal FROMILID 250. Antibiotika jsem brala týden a vše bylo v pořádku. Druhý den po kontrole u doktora mi mandle otekly znovu a bylo to bolestivější než před tím.

Šla jsem k ORL lékaři, který mi předepsal PENBENE. Ve své zdravotní kartě mám napsáno, že tato antibiotika mi nezabírají a krčnímu jsem to zapomněla říct - tím pádem mi opět nepomohly od bolesti.

Už jsem několikrát takto marodila, ale vždy mi tu nemoc a nateklé mandle srazil FROMILID. Teď tomu tak bohužel nebylo. Po dobrání antibiotik PENBENE, která mi nezabrala, mi krční lékař doporučil, ať si koupím v lékárně BIOPAROX. Ani tento sprej mi od bolesti v krku nepomohl. Zhruba tak jeden den zpět mi těsně okolo piercingu v jazyku začala kůžička zespodu otékat a jazyk celkově bolet. Občas mi z toho trošku teče i hnis. Jsem silná kuřačka, a tak mi to nedalo a na internetu jsem si přečetla něco o rakovině jazyka a bojím se, jestli to třeba nebude zrovna ta rakovina?

Proto Vás moc prosim o radu a předem Vám děkuji za Vaši odpověď.

Přeji krásný den, Veronika

MUDr. Maja Stříteská odpovídá 19.02.11

DD, s jazykem raději na orl, aby nedošlo k jeho zánětu, spodiny dutiny ústní, piercing pryč, poku je tam hnis a jste ještě navíc kuřačka… tantum verde,
Stříteská

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.