Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Opakované čepy

michle se ptá 11.05.11

Dobrý den,

v podstatě od puberty trpím opakovaným chrapotem. Nyní je mi 32 let, chrapot se stále vrací a já mám strach z rakoviny. Kouřím 20 cigaret denně, alkohol nepiji. Před dvěma měsíci jsem měla laryngitidu, kdy jsem v podstatě byla bez hlasu. Na ORL předepsána antibiotika, jinak normální nález. Opakovaně se mi tvoří v krku čepy. Takové ty oblouky mám úplně zjizvené. V krku na levé straně, jsem si také našla takový bílý flek, jakoby ohraničený krví. Je trochu hlouběji.

O hygienu úst dbám. Stále mám zvětšenou jednu uzlinu těsně pod pravou tváří. Také mám pocit, že hůř slyším, jakoby pocit zalehlých uší. Na vyšetření vše v normě. Občas cítím i takové slabé píchání v pravém uchu. Nejvíce mne trápí ten stále se vracející chrapot a ten flek v krku a ty čepy. Myslíte, že když jsem byla před dvěma měsíci na vyšetření ORL a v té době jsem tam ten flek již měla, že si ho lékaři mohli nevšimnout a nebo je to normální? Myslíte, že běžnou prohlídkou lze odhalit rakovinu?

Děkuji za odpověď.

Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.