Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.
Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny
Očkovací látka proti břišnímu tyfu
Ivana Mikulcová se ptá 11.03.13
Dobrý den,
prosím, můžete mi sdělit, kde se dá sehnat očkovací látka proti břišnímu tyfu? Proč je výpadek a jak dlouho by to mělo trvat? Máme očkování z prosince r. 2009. Máme odjíždět počátkem dubna do Indonésie, bylo by hodně riskantní jet bez obnoveného očkování.
Děkuji
Diskuze na podobná témata
Další otázky z poradny
Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.
© 2022 Vitalion.cz, Napište nám | Podmínky užití | Poučení OOU | Reklama | Cookies (seznam) | Mapa webu
Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.