Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Mast na basaliom

Kaiser se ptá 17.05.11

Dobrý den,

mohu se prosím otázat na basaliom? Asi před týdnem se mi udělal na spodním rtu klasický opar, který zmizel a vzápětí se mi udělal na konci nosu basaliom. Nevěděl jsem, že to je tato nemoc kůže. Myslel jsem, že se mi tvoří nežit, kdy jsem vymáčkl malou tečku hnisu, snad to byl, ale poté mi půl nosu zčervenalo, opuchlo a při návštěvě lékaře mi tvrdil, že je to pásový opar a nic nepředepsal. Já jsem si to natíral ichtiovou mastí.

Ale během asi 2–3 dnů mi zasažená kůže na nose začala černat a já jako diabetik 2. typu jsem se rozhodl raději navštívit kožního lékaře, který okamžitě pásový opar zamítl s odůvodněním, že je to opar s začínající nekrózou a předepsal mi mast Belogent, s kterou se doposud natírám.

Celé místo se již zahojilo a v místě, kde jsem to vymáčkl, zůstal malý černý strup o průměr 2–3mm, který jsem si po vykoupání strhl. Na tomto místě je vidět prohlubeň -díra dovnitř nosu a kožní mi řekl, ať toto místo mažu i nadále a pokud se mi to od dnešního dne do měsíce neztratí, bude se to muset prý vyříznout.

Můžete mi podat informaci, jakou svojí přírodní léčbou bych mohl tento nehezký tvar na nose odstranit, aby nedošlo k řezání?

Předem děkuji za odpověď

Marcela Garncarzová odpovídá 27.05.11

Dobrý den,
k doporučení vhodného homeopatického léku pro Vás je nutné navštívit homeopata.

S pozdravem
M.Garncarzová

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.