Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Léčba kinetózy

Mádrová se ptá 09.05.11

Dobrý den,

je mi 26 let a asi 10 let trpím kinetózou. V posledních 3 - 4 letech se mi stále zhoršuje. Přestala jsem jezdit výtahem, metro, občas kin. Vždy po překročení meze potíží se mi daný stav zhorší. Jsem sama řidič a jezdit musím, ale špatně se mi už začíná dělat i tak. Zatím mě zabírá jít spát po kinetickém záchvatu, ale v posledním měsíci jsem se necítila moc dobře ani druhý den po projevu.

Byla jsem před dvěma lety na očním(vše v pořádku), pak na neurologii (vše v pořádku) odkud mě poslali na ORL (vše v pořádku), pak zpátky na neurologii. Tam potvrdila kinetózu a bylo mi doporučeno jíst třikrát denně Kinedril(skoro nezabírá), že se tělo srovná. Jiná neuroložka mi řekla, že k ní nepatřím a že neví, kam bych měla jít.

Poraďte, co ještě dělat, zkusím snad cokoliv. Existuje nějaká alternativní metoda (akupunktura, hypnóza)? Stavy mívám tak 1-4 týdně, už nevím co dál.

Děkuji moc za Váš názor, M.

Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.