Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Homeopatika na nespavost kojence

domi11 se ptá 05.01.12

Dobrý den,

mám problém s desetiměsíčním synem. Jako malinký spával velmi dobře, ale už minimálně dva měsíce možná tři je to šílené. Večer ho nakrmím, uložím do postýlky a třeba hodinu, někdy i dvě řve, vzteká se a odmítá spát. Dříve to nedělal, byl naučen, že ho uložím do postýlky a odcházím. Už jsme zkoušeli mu pustit i pohádky, ale nic nezabírá. Nejraději kdybych tam byla s ním, ale na to opravdu nebyl zvyklý.

Zkoušela jsem ho nechat i vyplakat, ale on prostě plače a plače. Když už konečně usne, tak je už za hodinu poprvé vzhůru, přijdu tam jelikož už sedí, tak ho zpátky uložím a znovu usíná. Ale nejhorší je, že se to opakuje i 10× za noc. A začal spát špatně i přes den, spí max. 20 minut, tak 2× denně, někdy jen 1×.

Paní doktorka, nám poradila bylinkový čaj a zrušit dudlík, ale čaj nezabral a myslím si, že brát mu dudlík je celkem brzo. Jinak má za sebou dvě narkózy, jedna je operace a druhá byla jen asi 15minutová (vyšetření BERA). A je také narozen dříve (36+4) s váhou 1780g.

Prosím o pomoc, už nevím jak dál. Pomohla by mu nějaká homeopatika? Předem moc děkuji.

Marcela Garncarzová odpovídá 07.01.12

Dobrý den,
Váš problém je možné řešit homeopatickou cestou (která dokáže léčit i individuální vnitřní příčinu problému). I narkózy mohly mít vliv. Doporučuji Vám návštěvu homeopatické poradny.

S pozdravem
Marcela Garncarzová

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.