Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.
Homeopatika na bolest nohou u dětí
Dobrý den,
dceři je 6 let a občas jí bolejí nohy. Už to měla asi třikrát a opakovalose to po půl roce. Bolest se objevila vždycky večer při spaní a trvala tak dva dny. Synovi jsou 3 a teď si na to stěžuje taky. Naše paní doktorka nám tvrdí, že je to růstem, čemuž bych i věřila, jelikož v té době dcera opravdu vyrostla. Prosím vás můžete mi poradit nějaká homeopatika na zmírnění bolesti nebo aby se bolest už neobjevovala?
Předem děkuji za odpověď, Michaela
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.
© 2022 Vitalion.cz, Napište nám | Podmínky užití | Poučení OOU | Reklama | Cookies (seznam) | Mapa webu
Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.