Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Echinacea imunnit pro dvouleté dítě

zrzulec se ptá 02.05.11

Dobrý den,

mám dvouletou dceru, která často trpí kašlem, který jí pak velmi často sjede dolů na průdušky. Musí pak mít antibiotika, je léčena i u alergoložky, ale prozatím nic nepomohlo. Ani alergické testy nevyšly.

Nyní dobrala antibiotika a znovu je nemocná. Dceři dávám lichořešnici, Sandré de Drago a Imunoglukan. Měla by tam být i hlíva ústřičná, ale ta mi už dochází a nepřijde mi, že by nějak pomáhala. Chtěla bych vyzkoušet něco nového a koupila jsem Echinacea Imunnit. Je ale až od tří let. Mohu jí to zkusit dát, a nebo mám schánět ty od jednoho roku? A je pravda, že se nesmí brát déle než osm týdnů?

Nevíte, prosím, co bychom ještě měly vyzkoušet, aby dcera pořád nekašlala?

Děkuji, Iva

Marcela Garncarzová odpovídá 13.05.11

Dobrý den,
doporučuji Vám konstituční homeopatickou léčbu, aby mohla být odstraněna vnitřní příčina - náchlynost k potížím. Více se dočtete na mých webových stránkách.

Co se týká Echinacey - určitě je to vhodný podpůrný prostředek, stejně tak jako lichořeřišnice, který však mnohdy samotný nestačí. Navíc při dlouhodobém používání mám tu zkušenost, že poté při akutních potížích nereagovala s takovým účinkem, jako když se dá dočasně.

S pozdravem MG

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskuzi na Vitalion.cz.