PR článek

Svou imunitu a kondici posílíte díky 100% dávce vitaminů a minerálů

Zamyslete se nad svým jídelníčkem, zkuste si dělat poznámky, co jste kdy jedli. Pokud zjistíte, že vaše strava je poměrně jednotvárná, bez dostatečného přísunu zeleniny, ovoce, cereálií a dalších potravin, může vašemu organismu chybět správný poměr jednotlivých vitaminů, minerálů a stopových látek. Nedostatek některých živin však může hrozit i osobám, které na kvalitu stravy dbají. Při tepelné úpravě se totiž některé důležité látky ztrácejí. Nejznámější je v tomto ohledu vitamin C. Až 60 % vitaminu C se ničí vařením, až 50 % sušením. Šetrnější je dušení v páře, nejšetrnější k vitaminu C je mražení.

Denní pojistka zdraví

Multi-tabs® Classic je určen pro každodenní pokrytí potřeby vitaminů, minerálů a stopových prvků pro optimální fungování organismu. Složení zohledňuje nejnovější poznatky o vývoji stravovacích zvyklostí v Evropě a odpovídá posledním doporučením odborníků na výživu. Multi-tabs® Classic nabízí všechny složky v takové podobě, v jaké je může organismus rychle a dobře vstřebat.

Jedna tableta denně dodá organismu takové množství vitaminů a minerálů, které skutečně potřebuje a využije, a to v optimálním poměru. Pravidelné užívání Multi-tabs® Classic pomáhá při nedostatku vitaminů a minerálů, posiluje imunitní systém, zvyšuje obranyschopnost organismu, pomáhá při rekonvalescenci a přispívá k udržení dobré kondice. Multi-tabs® Classic neobsahuje lepek, cukr, konzervační látky a laktózu. Přípravek mohou užívat i diabetici a alergici.

Pozor, nyní akce! Ke každému měsíčnímu balení Multi-tabs® Classic je přibaleno balení zubní pasty Colgate Sensitive Pro-Relief pro citlivé zuby jako dárek!

Vyzkoušejte také


Značka Multi-tabs® je pojistkou starostlivých rodičů. Zaměřuje se především na děti a jejich správný a zdravý vývoj. Dostatek vitaminů a minerálů u dětí zajistí přípravek Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let. Nyní jej zakoupíte ve speciálním balení s dárkem - voskovkou s šesti vyměnitelnými hroty.

Imunitu dětí již od 1 roku účinně posílí kvalitní probiotika v kombinaci s vitaminy a minerály v tabletách Multi-tabs® IMMUNO Kid. K měsíčnímu balení získáte jako dárek praktickou reflexní klíčenku. Když si ji děti připevní na krk nebo na školní batůžek, budou pro motoristy nepřehlédnutelné.

Školáky a studenty v jejich úsilí podpoří Multi-tabs® OMEGA 3 Kid s obsahem omega 3 nenasycených mastných kyselin pro podporu vývoje mozku, učení, paměť, koncentraci a celkovou vitalitu dětí. Ke každému balení je nyní připojen dárek: barevná kalkulačka, která se bude školákům hodit třeba při kontrole domácích úkolů z matematiky nebo při řešení zapeklitějších a složitějších úloh.

Více na www.multi-tabs.cz.