Odhalte zánět močových cest včas

06.03.17 | autor redakce

S nepříjemným zánětem močových cest se více potýkají ženy než muži. Každoročně se s ním setká více než jedna žena z deseti. A že jde o velmi časté onemocnění svědčí rovněž fakt, že jen v České republice někdy prodělalo zánět močových cest až 70 % žen a u 15 % se záněty opakovaně vrací. Pokud tedy trpíte nejasnými a nepříjemnými pocity v oblasti močového měchýře, nečekejte až nemoc zcela propukne a vyzkoušejte diagnostický test Veroval Zánět močových cest, který pomůže odhalit zánět včas.

Tento domácí test, jak už název napovídá, můžete provést pohodlně a jednoduše v pohodlí domova bez nutnosti dlouhého čekání v ordinacích lékařů. Vyhodnocení testu je velmi rychlé, v případě testu Zánět močových cest stačí pro oznámení výsledku pouze jedna minuta.

Příznaky zánětu močových cest


Bolesti v podbřišku, časté močení, pálivá a řezavá bolest, případně také krev v moči – to všechno jsou příznaky zánětu močových cest. Pokud identifikujete pouze jeden z příznaků a nejste si jistí, zda je nutné vyhledat lékaře a zahájit léčbu, udělejte si test Veroval od společnosti HARTMANN – RICO, který slouží ke zjištění látek signalizujících onemocnění močového měchýře, močových cest či ledvin. Jeho velkou předností je více než 97% spolehlivost.

„Infekce močových cest může mít formu lehkého zánětu, ale může se též vyvinout ve velmi nebezpečný stav ohrožující funkci ledvin. Pokud se ve vzorku moči potvrdí zánět, je nutné co nejdříve situaci řešit a nasadit antibiotika,“ objasňuje doc. MUDr. Bohumil Seifert, Ph.D., přednosta Ústavu všeobecného lékařství.

Jak zánět vzniká a jak jej lze poznat?


Zánět močových cest je způsoben bakterií Escherichia coli, která v momentě průniku do močové trubice vyvolá infekci. Ta následně postupuje do močového měchýře, a proto je onemocnění možné poznat ze vzorku moči, která bude obsahovat vyšší množství leukocytů, nitritů a bílkovin. Právě
k identifikaci těchto látek skvěle poslouží domácí test Veroval.

„Zánět močových cest a měchýře je velmi nepříjemný, pokud se však zachytí včas, je velmi dobře léčitelný. Proto by měla v případě pozitivního výsledku rozhodně následovat návštěva lékaře, který stanoví další kroky a léčbu. Balení domácího testu Veroval Zánět močových cest obsahuje dva testy, je tedy možné následně si ověřit, zda léčba působí, jak má, a zánět ustupuje,“ dodává Markéta Pilná, produktová manažerka společnosti HARTMANN – RICO.

5 důvodů pro domácí test Zánět močových cest

  1. Diagnostická metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie (tedy i děti)
  2. Rychlost výsledku – pouhá 1 minuta
  3. Možnost diskrétního provedení v pohodlí domova
  4. Test se provádí z moči – bez nutnosti odběru krve
  5. Přesnost více než 97 %

Domácí test obsahuje návod s podrobnými instrukcemi, které vás testováním provedou krok po kroku. Můžete se navíc podívat na instruktážní video, které naleznete na webu www.veroval.cz či na Youtube kanálu společnosti HARTMANN – RICO. Domácí test Veroval Zánět močových cest je volně dostupný v lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb za doporučenou maloobchodní cenu 269 Kč.

.
Líbil se vám článek?