PR článek

To nejlepší z našeho pekařství Globus

Hlasujte o nejlepší výrobek a vyhrajte chléb na celý rok zdarma.

Co můžete vyhrát?


1. místo – chléb na každý den po celý rok zdarma
2. místo – chléb na každý týden po celý rok zdarma
3. místo – 20 poukázek na chléb zdarma

ŽÁDNÉ NÁHRAŽKY

Křupavé lahůdky z vlastní pekárny Globus jsou vždy voňavé a čerstvé. O tajemství jejich přípravy vypráví Pavel Meduna, vedoucí provozu a prodeje pekáren Globus.

V čem spočívá výjimečně dobrá chuť vašeho pečiva, používáte během přípravy nějaké speciální ingredience? Podstatný je samozřejmě dobrý základ a na ten měly nejlepší recept naše babičky. Nejdůležitější pravidlo zní: Žádné náhražky! Dáváme si ale záležet i na výběru dobré mouky a používáme pouze tradiční žitný kvas, který si sami vyrábíme.

Takže v Globusu nenajdete žádný chléb chutnající jako polystyren. Dobrý chléb ale musí také správně kynout… To je pravda a právě proto ke kynutí používáme chlebové ošatky, ve kterých těsto kyne za odpovídající teploty a vlhkosti. A jak to, že je vždy vše tak čerstvé a voňavé? Každý hypermarket Globus má svou vlastní pekárnu, která peče pouze z čerstvého těsta a podle vlastních tradičních receptur. V žádném případě nerozmrazujeme a nedopékáme polotovary chlebů a pečiva z velkovýroby. Pečeme od velmi časných ranních hodin až do večera, a v průběhu celého dne tak přichází na pulty křehké, voňavé a úplně čerstvé pečivo. Upřímně – kdy jste naposledy ochutnali ještě teplý chléb? Z pece to má tedy pečivo do regálu jenom pár metrů… A také jenom díky tomu můžeme pružně reagovat na poptávku, takže zákazníkům nabízíme vždy ten druh pečiva, který jim chutná.

Přijďte ochutnat i vy!