Novým trendem v péči o zdraví jsou domácí diagnostické testy. Vyzkoušejte je nyní zdarma i vy!

06.03.17 | autor redakce

Preventivní prohlídky u lékařů stále ještě nejsou pro většinu Čechů samozřejmostí. Důvodem je nedostatek času i velké pracovní vytížení. Nedostatečná prevence ovšem může znamenat obrovská zdravotní rizika. Novým trendem v péči o zdraví je domácí diagnostika, která dokáže podat základní informace o zdravotním stavu rychle, spolehlivě a kdykoli v pohodlí domova. Rádi byste domácí test vyzkoušeli? Na stránce www.veroval.cz máte nyní jedinečnou možnost získat vámi vybraný test zcela zdarma!

Co vše vám domácí jednorázové diagnostické testy o vašem zdraví prozradí? Testy Veroval dokáží například rozlišit bakteriální a virové onemocnění, zjistit přítomnost bakterie Helicobacter pylori, zvýšení hladiny cholesterolu, koncentraci spermií ve spermatu, alergii, celiakii, borélii z klíštěte, zánět močových cest, nedostatek železa či okultní krvácení do stolice.

Výhody domácího testování


„Výhodou domácích testů je především rychlost a spolehlivost. Jejich vyhodnocení se pohybuje v řádech několika minut a provedení je velmi jednoduché, takže jej zvládne opravdu každý. Díky tomu mají lidé možnost včas odhalit případný zdravotní problém a začít jej společně se svým lékařem aktivně řešit,“ říká Markéta Pilná, produktová manažerka společnosti HARTMANN – RICO, která v loňském roce domácí diagnostické testy na trh uvedla. Produkty domácí diagnostiky lékařskou péči nenahrazují, jsou jejím doplňkem, a proto je pozitivně vnímají i samotní lékaři.

Získejte vámi vybraný test zdarma


Pokud byste si některý těchto z domácích testů chtěli sami vyzkoušet, zapojte se od 6. 3. do 30. 4. do soutěže na webu www.veroval.cz, kde můžete vyhrát jeden z 10 000 testů. Na webu se stačí zaregistrovat, zvolit si vybraný test a zodpovědět jednoduchou otázku. Každý výherce obratem obdrží kupón, za nějž si může test zdarma vyzvednou v nejbližší lékárně či prodejně zdravotnických potřeb.

Z jakých testů Veroval můžete vybírat?


Název testu Popis testu
Veroval Zjištění alergie Rychlý test ke zjištění alergie na kočičí srst, travní pyly a roztoče
Veroval Nesnášenlivost lepku Rychlý test ke zjištění celiakie
Veroval Borélie z klíštěte Rychlý test ke zjištění borélie z klíštěte
Veroval Zánět močových cest Rychlý test ke zjištění bílých krvinek, nitritů a bílkovin
Veroval Nedostatek železa Rychlý test ke zjištění nízké hladiny železa
Veroval Prevence střevních onemocnění Rychlý test ke zjištění okultního krvácení do stolice
Veroval Prevence žaludečních onemocnění Rychlý test ke zjištění bakterie Helicobacter pylori
Veroval Cholesterol Rychlý test ke stanovení zvýšení hladiny cholesterolu
Veroval Mužská plodnost Rychlý test ke zjištění koncentrace spermií ve spermatu
Veroval Drogy Rychlý test ke zjištění 6 druhů drog v moči.
.
Líbil se vám článek?