PR článek

Buďte úspěšná manažerka zdraví a pohody celé rodiny. S příspěvkem od pojišťovny je to snadné!

Děti jsou velká radost, ale organizace rodiny vyžaduje zároveň značnou logistickou propracovanost, jak vše zkoordinovat a zvládnout. Hledejte možnosti, kde získat nejrůznější benefity.

Hýčkání a péče v těhotenství

Od prvních týdnů těhotenství je třeba pravidelná zdravotní péče o budoucí maminku i miminko, ale také využívat možnosti, jak si čekání na potomka zpříjemnit. Na to myslí Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) se svými programy. Těhotné ženy a maminky, které jsou pojištěné u České průmyslové zdravotní pojišťovny, mohou čerpat nadstandardní příspěvek.

Dlouhodobě patří k naším nejoblíbenějším produktům program Manažerka mateřství, kde nabízíme příspěvek až 1 500 Kč. Když se k tomu připočte pětistovka nabízená v rámci programu Zdravé dítě a tisícovka pro program Ženy po porodu, lze u České průmyslové zdravotní pojišťovny získat až 3 000 Kč. A to už stojí za zvážení, zda být či nebýt u ČPZP,“ komentuje příspěvky tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová. ČPZP v rámci výše uvedených produktů přispívá například na nadstandardní vyšetření, kurzy pro těhotné a psychoprofylaktickou přípravu k porodu.

Zaměřeno na miminka, batolata i starší děti

Kojenecké cvičení pomáhá vytvořit ještě silnější pouto mezi maminkou a miminkem, zároveň dítě zklidňuje a podporuje jeho psychickou pohodu. Díky programu Zdravé dítě s příspěvkem až 500 Kč si může prakticky každá rodina, pojištěná u ČPZP, dopřát tyto a další nadstandardní formy péče o nejmenší.

Rodiče starších dětí ocení možnost příspěvků na nepovinná očkování, rovnátka, školy v přírodě nebo na sportovní prohlídku. Pro děti do osmi let včetně je určený program Organizované plavecké kurzy s čerpáním do 1 000 Kč. Rodiče i jejich děti mají možnost využít také program Plavání zdarma nebo se slevou ve vybraných bazénech po celé České republice.

Program Pravidelný pohyb od ČPZP pro ženy i muže s příspěvkem 700 Kč nabízí cestu, jak se dostat do formy a pohody. A spokojená máma je pro rodinu to nejvíc!

Pokud ještě nepatříte mezi 1 245 000 pojištěnců České průmyslové zdravotní pojišťovny, můžete se zaregistrovat online na https://www.cpzp.cz/205 nebo osobně na kterékoli ze 110 poboček po celé ČR.

Zaregistrujte se do 30. 9. 2018 a výhody od ČZP budete moci čerpat již od ledna příštího roku. Kompletní nabídka preventivních programů je přehledně uvedena na www.cpzp.cz/programy.