Zpět na všechny otázky v kategorii Archiv poradny lékařů

Sekundární amenorea

Veronika K. se ptá 10.08.10

Dobrý den,

před čtyřmi měsíci jsem se rozhodla na chvíli vynechat hormonální antikoncepci z důvodů očištění organismu, po nějaké době jsem chtěla prášky opět začít brát. Jenže měsíc po vysazení jsem ještě menstruovala, pak už ne. Byla jsem na gynekologii, kde mi doktor diagnostikoval amenorheu z důvodů vysazení prášků.

Dal mi injekci, která mi měla vyvolat menstruaci do tří dnů, ale už je to týden a pořád nic. Můj další problém po vysazení antikoncepce je i nadměrné vypadávání vlasů, tudíž se domnívám, že to spolu souvisí.

Děkuji

Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.

Diskuse na podobná témata
Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskusi na Vitalion.cz.