Zpět na všechny otázky v kategorii Poradna očního lékaře

Ranní slzení očí a příčina

Lei se ptá 28.05.13

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, co může způsobovat ranní slzení očí. Paní lékařka mi doporučila kapky Systane ultra a od té doby sice skončilo slzení, ale zato mám teď v očích neustálý pocit písku, či řas, nějakých zrnek, nevím, jak to lépe vystihnout. Trvá to již třetí měsíc.

Děkuji za radu, Lei

MUDr.Vladimír Korda, odpovídá 31.05.13

Dobrý den, zkuste jinou značku umělých slz. Doporučuji něco se zvýšeným obsahem lipidů. Pokud by to nepomohlo, tak by bylo na noc vhodné aplikovat gelovou formu (př. visidic).

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
OFTEX Oční klinika
Rokycanova 2798, 530 02 Pardubice Česká republika


www.oftex.cz


tel.: 464 007 800, GSM: +420 776 880 880

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskusi na Vitalion.cz.