Zpět na všechny otázky v kategorii Archiv poradny lékařů

Otěhotnění po vysazení antikoncepce

Lasse se ptá 22.08.10

Dobrý den,

moc prosím o radu. Téměř po 1O letech jsem vysadila antikoncepci s cílem otěhotnět. Před jejím užíváním jsem neměla s menstruací žádné potíže. Nicméně teď po vysazení první 2 cykly proběhly v pořádku (po 25 dnech), ale dalších 5 se začalo zpožďovat (cca 30- 35 dní) a naposledy jsem dokonce musela na injekci agolutinu, aby menstruace vůbec přišla.

Při té příležitosti mi byl proveden ultrazvuk - vše OK, sliznice 8 mm, těhotenství vyloučeno krevními testy, zánět i mykóza také vyloučena. Všechny menstruace mají také jeden společný rys: 2 dny velmi intezivní, pak 8-10 dnů špinění. Jde o nedostatek progesteronu?

Děkuji, Marta

Tato otázka již byla schválena administrátorem a čeká na odpověď odborníka. Odpověď se zobrazí do 10 dnů od schválení administrátorem.

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskusi na Vitalion.cz.