Zpět na všechny otázky v kategorii Archiv poradny lékařů

Chronický zánět ucha

Petr se ptá 24.03.10

Dobrý den,

již měsíc skoro neslyším na levé ucho, někdy mě bolí, něco mě tam pořád tlačí, motá se mi v kuse hlava, mám špatnou stabilitu - až je mi z toho někdy špatně od žaludku. Celkově jsem mimo - jakoby na drogách a občas mám i halucinace. Často mě bolí hlava, nejsem schopen se soustředit na běžné věci.

Navštívil jsem ORL, kde mě 3 doktoři tvrdí že v uchu nic nevidí, že zánět středního ucha nemám, jeden doktor mi dal antibiotické kapky do ucha, které po měsíční aplikaci neudělali nic. Tlak i tep mám v pořádku. Byl jsem poslán na vyšetření neurologické a i s páteří a ti mi také nic nezjistili, dostal jsem pouze Betahistin, který prý má pomoci s nestabilitou a motáním hlavy. Ten beru měsíc a změna žádná.

Moje obvodní doktorka mi doporučila Wobenzym. Ten jsem také zkusil a také žádné zlepšení. Jen jsem vypozoroval, že když je horší tlak, že je mi hůře.
Prosím Vás o jakoukoli radu, o co by mohlo jít a nebo nějakou léčbu, či odborníka, který se tímto zabývá, protože si už nevím rady.

Díky moc za odpověď

Mudr. Martin Štěpán odpovídá 27.05.10

Dobry den Petre,

lekari usuzuji na problem v oblasti ORL. Pochybuji, ze Vam byla provedena veskera dostupna vysetreni. Nejmodernejsi pracoviste ORL je v Praze Stresovicich. Patri take k nejmodernejsim v Evrope. Nemusi se jednat pouze o zanet, ktery toto zpusobuje. Verim, ze se s tim mate velke problemy.

S pozdravem.

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskusi na Vitalion.cz.

Reklama


Reklama